Nasz zespół

Ryszard Koprowski

Ryszard Koprowski – Prezes Zarządu

r.koprowski(at)automotive-experts.pl
tel: +48 730 886 368

Lider zespołu. Trener, coach, konsultant i Head Hunter. Specjalizuje się w sektorze Automotive nieprzerwanie od 20 lat. Obecny w organizacjach centralnych i dealerskich tego rynku. Jego unikalnymi atutami jest pełne spojrzenie na rynek dystrybucji wertykalnej samochodów z perspektywy firm dealerskich, importerów oraz instytucji rynku finansowego. Posiada wiedzę porównawczą w zakresie produktowym, procesowym i zarządczym, a także kompletne spojrzenie na sprzedaż samochodów i oferty okołoproduktowej (F&I, akcesoria i serwis) oraz głębokie doświadczenie w budowaniu efektywnych organizacji firm dealerskich, a w nich funkcjonowania działów i optymalizacji procesów wewnątrz tych firm. Kompetencje personelu, marketing i kultura organizacyjna są dla niego kluczem do sukcesu.

Zajmował stanowiska handlowe w firmach dealerskich, zarządzał sprzedażą, marketingiem i PR w markach popularnych i Premium. Przez 12 lat Dyrektor w jednym z największych w kraju wielooddziałowych dealerstw marki Volvo Samochody Osobowe z największym przez 4 lata wzrostem sprzedaży w sieci – i licznymi tytułami Dealera Volvo Roku, Serwisu Roku, nagrodami za Zarządzanie Finansami i Marketing Dealerski.

Budował w początku lat 2000 Departament Car Fleet Management w czołowej instytucji polskiego rynku finansowego – Raiffeisen Leasing Polska, będącej jedną z pierwszych na polskim rynku CFM.

Wykształcenie zdobywał na Wydziale Prawa i Administracji i Szkole Trenerów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na Erickson College International. Certyfikowany Coach ACSTH ICF -. Posiada doświadczenie ponad 2000 godzin szkoleniowych, konsultacyjnych i coachingowych w Automotive. Włada płynnie językami niemieckim i angielskim, którymi na co dzień posługuje się w swojej pracy. Jego pasjami jest strzelectwo dynamiczne i motoryzacja.

Marcin Derejski

Marcin Derejski

m.derejski(at)automotive-experts.pl


Adwokat i doradca restrukturyzacyjny z wieloletnią praktyką. Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze spółek branży motoryzacyjnej i w prowadzeniu postępowań sądowych, rejestrowych i egzekucyjnych w. Pełni funkcje syndyka i doradcy restrukturyzacyjnego w spółkach prawa handlowego, jak i w postępowaniach konsumenckich.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, karnym i karno-skarbowym, handlowym, zobowiązań, postępowań rejestrowych oraz upadłościowym i restrukturyzacyjnym. Włada językiem angielskim.

Kontakt

Mobile:
+48 730 886 368
Polski, English, Deutsch

E-mail:
kontakt(at)automotive-experts.pl

Follow us:
LinkedIn

© 2020 by Automotive Experts & more - Theme by 404 THEME.
Katalog stron